| RAY a întrebat:

Suporteri stelisti pe aici sunt?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tata a fost. Cât privește fularul, poți afla pretul de la magazinul lor oficial "Steaua Bucuresti".
http://www.magazinsteaua.ro/ro/produse-pentru-suporteri-fulare-fc-steaua/

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am fost la meci de cupă Steaua cu Dinamo în vara lui 71, ne-a dus cu trupa, eram la armată.
De atunci am cea mai proastă părere care o poate avea cineva pe lumea asta despre fotbal.

| Drimmero a răspuns (pentru sadrian46):

Asta a insemnat comunismul in Romania, Steaua si Dinamo faceau legea, dar daca urmaresti evolutia fotbalului din vest in care nu a existat interventia bolsevicilor te vei minuna.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu e vb de steaua, e vb ca ma interesa sa stiu cat costa un fular cu steaua

| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Tata a fost. Cât privește fularul, poți afla pretul de la magazinul lor oficial "Steaua Bucuresti".
http://www.magazinsteaua.ro/ro/produse-pentru-suporteri-fulare-fc-steaua/

Răspuns utilizator avertizat