| qieiqpalz a întrebat:

Tata mi-a zis sa fac flotari in degete la ce ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Ignoră răspunsurile de mai sus, practic le fac de x2 mai grele și pune presiune și mai mare pe piept, delto anteriori, abdomen, triceps, e o mișcare de nivel expert, dacă ești suficient de antrenat, fă-o.

Nu face mai mult de 15 maxim repetări.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La intarirea musculaturii.
Nu te lua după ăsta cu cretinismul. Habar n-are ce spune.

| RAY a răspuns:

Sa ai pofta de scris la scoala

| qieiqpalz explică (pentru RAY):

Ms ca tu in loc sa ajuti faci pe profu de romana

| RAY a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nici vorba de asa ceva, eu m-am referit la avea putere sa scrii, ca doar scrii cu mana, ai scris gramatical

| qieiqpalz explică (pentru RAY):

Of of...

| RAY a răspuns (pentru qieiqpalz):

Faci excertiti si inainte de somn?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Iti antrenezi degetele ca sa fie si ele musculoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La a deveni mai bun la scandenberg, daca ai o putere mai mare in degete si incheieturi iti invata sistemul nervos sa fie mai rezistent in general.
https://www.youtube.com/watch?v=3MwRaZ2FsQ4

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

"iti invata sistemul nervos sa fie mai rezistent"
rolling on the floor rolling on the floor laughing DOAMNEEEE

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

La skan ajuta doar daca nu intru in strap... daca iti leaga mainile, nu mai conteaza degetele.

| Kerre a răspuns:

Daca vei face multe flotari atunci iti vei mari anduranta, daca vrei sa iti maresti forta pune o greutate peste tine si fa aproximativ intre 1 si 5 flotari maxim. In mare parte pune mai multa presiune pe brate si piept aceasta miscare.

| mihaicelsfant a răspuns:

Putere in palmawinking

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Tatal tau stie cel mai bine

| heracles a răspuns:

happy probabil tatal tau, l-a vazut pe Bruce-lee cand facea flotari intr-o mana in 2 degete, si s-a gandit ce ar fi, nu ca ar fi ceva rau sau pierdere de timp, oricum bafta de ai de gand sa te apuci de flotari in degete.