| anonim_4396 a întrebat:

Timp de 8 luni de zile am facut exercitii pentru piept, abdomen si picioare, o zi da una nu. Acum o sa trebuiasca sa ma opresc pentru o perioada de 3 luni din cauza ca nu mai am timp sa le fac.
O sa imi pierd "patratelele" laughing sa zic asa daca nu mai fac exercitiile? Mentionez ca nu am luat absolut nimic, totul natural.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai facut 8 luni, se pot pierde intr-o luna.
De ce nu ai timp? Muncesti 24 de ore pe zi, fara pauza, sau te vor baga in ghips?
Pentru a te intretine, ai nevoie de doar 30 minute pe zi, doar atat, ceea ce este posibil oricand, in timpul zilei, inclusiv celor care muncesc ore lungi., depinzadn strict de vointa ta.