| Anonimus1234456 a întrebat:

Tin sa mentionez ca am 15 ani si practic handbalul, 1 ora jumate pe zi timp de 4-5 zile pe sapt. si astazi la antrenament a inceput inima sa-mi bata foarte tare, am stat putin si si-a revenit, eu cu o zi inainte am sustinut probele sportive la care am dat randament maxim si eram foarte obosit...de la ce sa fie acele batai foarte accelerate?

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Cel mai bine vb asta cu medicul de familie, care îți va pune doar un stetoscop și va vedea dacă e ceva neinregulă. E foarte simplu și ne-dureros?

| laurentiutirei a răspuns:

Daca faci efort automat pulsul creste happy nu patesti nimic este normal sa ai batai rapide tu find obosit happy o seara buna.

| Anonimus1234456 explică (pentru laurentiutirei):

Da stiu, dar m au luat asa dintr o data