| VortexLuz a întrebat:

Știți aparatele acelea de "Box" ca sa zic așa...Care trebuie să dai cu pumnu într-o chestie si el îti arată cât de tare ai dat...de unde pot cumpara si eu unul si cat ar costa?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ala iti masoara forta cu care impingi, nu forta de impact a loviturii...

De ce nu te duci la un balci, ceva, unde dau toti cocalarii care se cred "puternici" in el?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

I se spune Boxing Machine, Boxautomat Amusement etc.
http://www.alpha-electronic.de/......ement.html
http://www.ebay.co.uk/bhp/boxing-machine

| siriusblack98 a răspuns:

Vezi ca este foarte scump un aparat ca acela si total useless pe deasupra.De ce? Pentru ca nu calculeaza forta loviturii la suprafata ci cat de tare ai impins saculetul acela.Il poti impinge si cu mana usurel ca sa vezi despre ce vorbesc.O tampenie.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu stiu de unde le poti cumpara dar costa peste 500 de euro.
Alea le folosesc doar ăștia ce merg pe la anumite spectacole.

| Kerre a răspuns:

Undeva peste 700 de euro poate sa coaste unu-l, dupa parerea mea este total nefolositor.