| CarlosAttila a întrebat:

Știți aparatele alea in care dai cu pumnu și îți zice scorul? Am o întrebare pentru că am o dilema cu un prieten, ieri am dat la aparatul ăla și am ratat adică am dat pe lângă și i-am spus prietenului meu că până și un boxer profesionist poate rata, e adevărat sau nu? Dau funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce era sa zici si tu?
Normal ca un boxer nu poate rata... toata ziua da cu pumnul, ar fi culmea sa nu nimereasca

| Cosmin86 a răspuns:

Ai spus o mare prostie, inseamna ca habar nu ai ce antrenament are un boxer.

Si vezi ca aparatele alea sunt o mare prostie, ele NU masoara forta loviturii ci forta "impingerii", practic lovesti si impingi, nu "intepi" cum se face in mod normal.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu. Nici macar un amator nu rateaza. De fapt, si daca nu faci box trebuie sa ai ceva "telente speciale" sa ratezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un boxer profesionist nu ratează nici măcar unu novice.

| Osneros a răspuns:

Partial adevarat. In lupte rateaza des, dar nu pentru ca-i tampit cel care loveste, ci pentru ca se fereste celalalt.