| Tataru_Maria_Alexia_2000 a întrebat:

Știu că sună cam ciudat dar nu știu ce să fac.Parinții mi-au pus să aleg:să merg cu ei la plimbare sau să merg la jiu jitsu(un sport care îmi place)
Puteți să mă ajutați?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Cum adica sa mergi cu ei la plimbare sau sa mergi la jiu jitsu? Esti deja inscrisa la acel sport sau vrei sa te inscrii? Ca sincer nu pricep.Adica daca nu esti inscrisa poti merge sa petreci timp cu parintii in ziua respectiva si dupa aceea ai tot timpul si pentru sport. Daca il practici de ceva vreme gandeste-te ce iti place mai mult sa faci.Sa petreci timp cu familia sau sa te antrenezi.Nu mi se pare ceva ''hard choice''.