| HuQs a întrebat:

Tot vreau la box si am 16 ani
mama nu vrea sa ma dea la box, asta e placerea mea să fiu campion în ringul de box si sa dău tot tigrul din mine nu îmi pasă oricum ce zic ceilalți no să-i ascult. Si nu mă va oprii sa fac ce vreau.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa renunti ca si mine la varsta ta, cand am inceput sa primesc lovituri. Daca nu esti facut pentru asa ceva, mai bine renunti.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai important este sa pui mana serios pe carte si sa inveti, ca fara ea nu faci nimic in viata.
Boxul il poti face in vacanta!

| Violleta2022 a răspuns:

De cand un cacatel de 15 anisori, fara crieri si pemite sa jigneasca aici?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Mike Tyson este idolul meu.
FI CA EL. Luptă pentru tine și visele tale. Ascultăți instinctul și nu te lua după nimeni care iți spune să faci altceva în viață.
Caută o sală de box și oamenii care fac exact ce iți dorești și tu să faci. stai printre ei ca scaiul

| DonSalieri a răspuns:

Bate-o pe mama ta.