| RxDooM a întrebat:

TPU am o intrebare si va rog sa-mi raspundeti cat de scurt posibil va roghappy vreau sa va intreb ce sa aleg:fotbal sau basket nu stiu nu sunt foarte inalt si de aceea mas duce la basket ca sa mai cresc...car nu stiu cum sa ma impart mama a jucat basket sar tata fotbal cand erau micilaughinglaughinglaughing nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma big grinbig grin

13 răspunsuri:
| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Footbal,big grin

| vali1985 a răspuns:

Basket ti-l recomand eu! La basket nu te lovesti ca la football!

| dannys a răspuns:

Tu du-te la tenis.

| RxDooM explică (pentru dannys):

Dc sa merg la tenis?

| RxDooM explică (pentru RxDooM):

Mai spun o data pentru toti ca sunt micut si vr3au sa cresclaughingbig grin

| RxDooM explică (pentru RxDooM):

Dau funda funda funda! daca ma faceti sa ma hotarasc

| dannys a răspuns (pentru RxDooM):

Pt k este mai interesant tenisul.

| Popcorncubranza a răspuns:

Baschetul! Cel mai tare sport!

| BNSAV a răspuns:

Football all the way. De ce? E (dupa mine) cel mai popular sport de pe planeta, este foarte competitiv si se castiga mai bine (daca vrei sa faci de performanta). Dar daca tu esti mai inalt, alegi basketul. Acum, daca vrei le poti incerca pe amandoua si sa decizi dupa. Dar tot cu fotbalul as ramane in locul tau.

| RxDooM explică (pentru BNSAV):

Faza e ca sunt micut si de aia vreau sa ma inalt

| Alin_6165 a răspuns:

Fotbalul este ceva temporar si periculos deoarece nu stii sigur daca poti face performanta...eu zic ca tu ai fi mai potrivit pentru baschet daca tot zici ca vrei sa te inalti. Acum nu te astepta la vreo minune dumnezeiasca ca in 2 luni sa te faci de 2mlaughing dar daca te tii de sportul asta...fii sigur ca o sa dea rezultate.

| Andruta05 a răspuns:

Eu sunt fata si joc baschet! Iti garantez ca nu o sa regreti daca alegi acest sport. happy Bafta:*!

| adorada96 a răspuns:

Eu zic sa le incerci si depinde de tine daca iti plac... unde iti place acolo mergi