| anonim_4396 a întrebat:

TPU, ce exercitii pot face pentru a imi face un pumn ca lumea? Adica sa intaresc degetele, palmele si monturile si vreau o metoda ca sa se intareasca ca lumea intr-un an, doi. Am 16 ani jumate.

3 răspunsuri:
| volumexd a răspuns:

Gantere, si chestiile alea mici de plastic anti-stres/ mingii anti-stres, de care strangi cu mainile.

| Al999 a răspuns:

Este prima oara cand aud o astfel de intrebare, insa stiu de ce ai pus-o.
Esti acel tip de baiat care in fiecare zi este batjocorit de altii fara nici un motiv.
Du-te si fa un sport de auto aparare daca chiar este necesar.

Răspuns utilizator avertizat