| anonim_4396 a întrebat:

TPU e ok sa dau pumni in aer cu o gantera de 10kg sau e prea grea? Daca nu ce pot tine in mana ceva greu? Pentru a da mai rapid cu pumnii sau niste exercitii care pot face acasa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce sa dai pumni in aer, cand poti da intr-o femeie?

| DavidoffUser a răspuns:

Cu 10 kg nici Mike Tyson nu dadea.Foloseste 1-2 kg.

| AssoX a răspuns:

10 kg? depinde de cat esti de mare dar iti zic ca 10kg pentru asa ceva e destul de mult.

| XfenderX a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un sac de box, eu am si e foarte eficient. Dimineata cand te trezesti, faci 3-4 exercitii, iei micul dejun si te pui 30-60 minute sa dai in sacul acela, la fel si seara ( seara iti recomand abdomene )