| Chanel1 a întrebat:

TPU, fac sport acasa si cand fac exercitii la sfarsit ma iau niste dureri pe la omoplati de acolo. Nu ma doare rau. Si pedalez si bicicleta stationara si dupa toate, uneori ma doare si spatele. De ce? Mereu am presimtirea ca fac exercitiile gresit desi eu le-am mai facut si inainte.

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Probabil că le-ai făcut greșit de la început, mergi la sală și iați un antrenor o lună sau două. El o să îți corecteze poziția.