| anonim_4396 a întrebat:

TPU, vreau sa incep sa fac tractiuni din alea care te ridici deasupra barii, adica muscle up. dar mi-e frica. poate cade bara si ma rup tot. eu am strans-o bine dar cine stie.
Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai bo$$, zi ne adresa si venim imediat sa o verificam...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am urcat pe o poarta de fotbal de la scoala si am facut d-alea, a cazut cu mine poarta si nu am patit nimic... Stai calm nu te rupi chiar daca pica bara, dar nu cred ca pica asa usor.

| Louys a răspuns:

Tine bara astfel incat cazatura sa nu fie mare, fa tractiuni cu curaj, si daca cazi, cand cazi pune-ti mainile la piept cu palmele spre pamant( asa nu ai ce sa patesti).

| AkiseAru a răspuns:

Lipeste-o cu Picatura! Picatura ce lipeste, nimic, nimic, nu dezlipeste!

| LucianMusic a răspuns:

Mai bine faci tu exercitiile in parc. Sunt multe parcuri cu bari din alea.

| dsdasdsdasdasddas a răspuns:

Atata timp cat ai instalat-o bine nu ai ce sa patesti