| INCREDIBILus a întrebat:

Trebuie sa alerg 2 km in 7 minute. E posibil? cuCu ce viteza sa alerg la banda constant pentru a atinge obicetivu?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Fa transformarile si calculeaza. Ar veni, in medie, 4 metri si jumatate pe secunda. Tu ce zici? Ai putea?

| Roliii a răspuns:

Eu parcurg 2 km pe jos in mai putin de 20 de min

| DFA1 a răspuns:

Am un prieten care duce câțiva km un ritm de 3 min 30 sec / km. Se poate, dar cu extrem de mult antrenament, alimentație și voință. Fără antrenamente intense câteva luni, nu, nici o șansă.