| xsdasdadsda a întrebat:

Trebuie sa dau examen de capacitate sa intru la un Liceul Sportiv? ( de exemplu vreau sa intru la liceul spotiv din Iasi ). Vreau mai multe informatii despre Liceul Sportiv

Răspuns Câştigător
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Normal ca trebuie sa dai, la orice liceu vrei sa mergi ai nevoie de acest examen.Numai la profesionala nu-ti trebuie.

| xsdasdadsda explică (pentru LoveMeBabyasdfg):

Eu am auzit ca daca iei probele nu mai trebuie sa dai examenul, asa mi-a spus toata lumea dar vreau sa fiu mai sigur

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru xsdasdadsda):

Sincer,chiar nu cred.Eu sunt la arte si admiterea se face tot pe baza de probe, dar conteaza si examenul.Adica,tu oricum o sa faci scoala acolo, cat de putina, dar faci si mi se pare o prostie sa nu trebuiasca sa dai examenul.Trei fost colegi de clasa au mers la Independenta9un liceu foarte slab, se intra cu medii de 2-30, dar tot au dat examenul. Daca tu pe pacurs te razgandesti si nu mai vrei la acest liceu cum o sa poti sa faci altceva fara examen?

4 răspunsuri:
| Ajmacagica a răspuns:

LPS e un liceu hmm as putea zice ok da? Am facut handbal acolo. Trebuie sa dai test dar din cate stiu ar trebui sa dai si pe aditudinile sportive happy. A da si depinde si ce sport vrei sa faci da? Funda?

| xsdasdadsda explică (pentru Ajmacagica):

Da, am aflat trebuie sa dau examen si trebuie sa iau peste 5.