| anonim_4396 a întrebat:

Uitati ce program de sala mi am facut:

Luni - Piept, umeri

Miercuri - Biceps, triceps

Vineri - Abdomen, spate

Cum e?

Si cum ar trebui sa fie?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Picioare nu bagi? Antrenamentul picioarelor stimuleaza cel mai bine hormonul de crestere, de care beneficiaza tot corpul

| daassh a răspuns:

De ce pui bratele in mijlocul saptamanii, bratele e o grupa mica iar ele se fac la final(nu e o regula) dar nu ai de ce sa le faci in mijlocul saptamanii.Succes!

| whein1991 a răspuns:

Uite aici un program bun daca vrei sa pui masa musculara: luni:umeri picioare marti:piept biceps miercuri:liber joi:spate triceps vineri:liber sambata:piept biceps duminica:liber In fiecare zi de antrenament se lucreaza si abdomenul.Programul acesta m-a ajutat foarte mult deoarece eram foarte slab, la inaltimea de 1.78 aveam 55 kg, dupa un an am pus pe mine 12 kg de masa musculara. Bratul mi-a crescut de la 27 cm la 36cm, pipeptul de la 87cm la 109cm. Respecta programu si o sa vezi rezultatele. Bafta