| LupusDei1993 a întrebat:

Un coleg de casă a dat comandă la o masă cu halteră + exerciții pentru picioare, vreau un program de exerciții pentru mărirea masei musculare la brațe.

Țin să menționez că doresc să fac exercițiile 3 zile pe săptămână, marți, joi și sâmbătă.
Alimentația știu, surplus caloric.

Am aproape 26 de ani, 77 Kg corporală și 1.77 înălțime, mascul.

1 răspuns:
| donmichael7 a răspuns:

Poti incerca aplicatiile pentru exercitii de genul oferite de dezvoltatori pe AppStore sau Magazin Play. Din cate imi amintesc, unele iti ofera posibilitatea de ati putea programa chiar tu antrenamentul (zile/ore).