| Faranumebossulicaaaa a întrebat:

Un magazin online de unde imi pot achizitiona o bicicleta pana in 500 lei? de preferat mtb

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redtube

| Faranumebossulicaaaa explică (pentru anonim_4396):

Hai serios lab.agiu mic ce esti, crezi ca nu stiu eu site-urile astea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Faranumebossulicaaaa):

N-ai tupeu sa te filmezi mancand ciocolata uitandu-te la 2 girls one cup rolling on the floor
Acum sa fiu serios, vrei sa fie noua sau second hand bicicleta?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Https://www.dirtbike.ro/bazar/biciclete-mtb-cross-country-mtb-clasic
Sunt second-hand, dar eu am luat multe piese de pe acest site, si niciodata nu am avut probleme. Nici nu poti avea pretentia la ceva bun si nou in 500 de lei. O bicicileta buna incepe la second-hand de pe la 800 de lei, noua de la 1000-1200 de lei.

| LuigiCotocea a răspuns:

Pe olx chiar daca is unele biciclete utilizate macar ai transport
olx.com

| BaiatuCuFiatuRo a răspuns:

Hmm... dacă mă gândesc putin poti încerca pe http://www.dhsbike.ro daca vrei sa fie nouă sau poți încerca pe https://m.olx.ro daca vrei la mâna a 2-a. Cauti MTB-uri la tine in zonă și ar trebui să găsești.