| gheorghe696969 a întrebat:

Un program de flotari pentru inceput..adica cate serii..cate pe zi..intelegiti voi... voiam sa ma apuc calumea.happy.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu isi recomand ridicari la bara cate mai multe eu fac 9 pe set, isi recomand la fel vreo 2 pe zi intre ele un set de 25 de flotari adica 2 seturi, si genoflexiuni vreo 40 sau 50 pe set adica doua seturi, bafta multa

| Cosmin86 a răspuns:

Ce obiective ai? masa musculara sau rezistenta?

| gheorghe696969 explică (pentru Cosmin86):

Masa musculara.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru gheorghe696969):

Atunci EXCLUS "pe zi", flotari faci o data la 3-4 zile, cu greutati mari care sa nu-ti permita peste 7-8 repetari. Apoi pauza si mancare ( in celelalte zile faci alte grupe, gen spate, picioare, etc. ).

Sper ca ai alimentatie speciala pentru muschi, nu?

Răspuns utilizator avertizat