| GraveDigger91 a întrebat:

Unde as putea sa fac cursuri de înot în București? Sunt total începător,nu știu deloc sa înot, am 15 ani și sunt curios unde as putea sa fac cursuri de înot în București. Eventual și prețul, dau funda!

Răspuns Câştigător
| GraveDigger91 explică:

Dar eu iti recomand sa mergi aici. este putin mai scump dar merita toti bani! Ai siguranta si confort de 5 stele!

https://inot-sport.ro/bazin-inot-lia-manoliu/

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Mergi la clubul Dinamo, la bazinul acoperit. Eu inot acolo si cred ca e cel mai bun loc. Se fac si cursuri. Acuma depinde, daca stai prea departe nu merita, dar daca ajungi usor, e cea mai buna alegere. Deasemenea, ai optat foarte bine pentru inot, e cel mai sanatos sport.

| Silwian a răspuns:

Wooww la 15 ani si nu stii sa inoti? In ce cartier stai?
https://www.google.com/......ps?/search

| GraveDigger91 explică (pentru Silwian):

In cartierul 23 august

| Silwian a răspuns (pentru GraveDigger91):

Intra pe linkul trimis si cauti acolo cel mai aproape de tine!