| almaz a întrebat:

Unde aș putea să merg să-mi măsor % de grăsime corporală? Sunt din Constanța. Poate știe cineva să mă îndrume....mersi!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La diverse farmacii sunt aparate care-ți măsoară greutatea, înălțimea, cât ai mușchi și grăsime, etc.

| DovleacTurbat a răspuns:

Vorbeste pe Facebook cu Calin AlphaBodies, e din Ct, e si PT mai mult ca sigur iti va oferi cele mai bune indicatii.

| Ririru a răspuns:

Buna,

In cluburile WorldClass de gym poti face astfel de evaluari. Eu acolo mi-am facut. Daca ai abonament, sunt incluse, este gratuit. Daca nu, poate ai un prieten care sa-ti ofere o invitatie. In cazul in care nu ai abonament poti suna in receptie si intreba cam cat te-ar costa sa-ti faci o evaluare, daca se poate.

| Mihaelablabla a răspuns:

Pe slabute. ro