| anonim_4396 a întrebat:

Unde credeti ca se va integra mai repede A.Sanchez,La Chelsea sau la Psg?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Esti nebun? Sanchez e sub contract cu noi,, ii expira in 2018 intelegerea. O s-o prelungeasca mai mult ca sigur cu inca 2-3 ani. Se declara multumit de club si de serviciile Arsenalului. Arsenal nu mai este clubul de acum cativa ani in care oricine putea sa cumpere pe oricine de aici, e greu sa cumperi de la Arsenal acum, suntem printre cele mai bogate cluburi si ne permitem sa refuzam orice oferta...
De ce ar pleca de la London 's finest la 2 echipe de plastic? Ramane tunar veritabil!

| Guti14Haz a răspuns:

Chelsea evident, este in acelasi campionat, aceeasi tara, ii va fi mai usor.

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Nu pleaca Sanchez la spwrcatenia aia de echipa,, vezi-ti de treaba/

| Guti14Haz a răspuns (pentru Drimmero):

Nu a zis nimeni ca pleaca, dar absolut nimeni. Era vorba de unde s-ar acomoda mai usor, poate a fost o intrebare din curiozitate. Stai linistit ca nici eu nu-mi doresc ca Sanchez sa plece.

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Cel mai bine ar fi sa plece nenorocitul asta de W0nger,, vampirul asta frantuz, dictatorul Londrei,, cancerul lui Arsenal!

| Bandit288 a răspuns:

PSG clar

| cossy19 a răspuns:

La Chelsea, deoarece s-a acomodat in Premier League.

| anonim_4396 explică (pentru cossy19):

Crezi că la Psg n-ar face Față?

| cossy19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi prea usor pentru el la PSG.

| anonim_4396 explică (pentru cossy19):

Normal.
Cazul lui Cavani, Cat a fost ibra acolo..Cavani nu juca cine stie ce.
Dar acum Cavani Are vreo 21 de goluri in ligue 1.

| FotbalLife a răspuns:

La Psg pentru ca in Franta sunt mai multe spatii si are si psg-ul jucatori care se potrivesc cu stilul sau