| S0nofS4tana a întrebat:

Unde gasesc role agresive? Cat costa?

7 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Se pot cumpara de pe net....si ai incercat la Carfour sau InterSport undeva? Funda!

| StefanIntrebare a răspuns:

Decathlon singura pereche cu auriu si negru 400 lei. Din alea imi iau.

| gabitu12 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......e-15815723

din astea am avut eu si sunt super!

| iubitordesport1 a răspuns (pentru gabitu12):

Ciao
www.skates.ro
Un magazin bun si eu mi -am luat de acolo.

| DamaryRocha a răspuns:

Le poţi găsi în magazinele sportive, cât şi markete, iar preţurile încep de la 70 RON şi pot duce pâna la 800 Ron. Depinde de model şi unde au fost fabricate!

| Desaga_Ruki_1995 a răspuns:

Incearca la skate world(bv decebal nr 9). depinde intre 450-1300 de ron.intra pe site si o sa vezi modelele(skateworld.ro)nu te arunca sa le cumperi pe cele mai ieftine k s-ar putea sa regreti. dupa intrebare presupun k esti incepator razors cred ca ar fi cea mai buna alegere

| dragos2p a răspuns:

Role agresive gasesti cam in orice magazin de role, preturile variaza intre 300 ron si 800 ron sau chiar mai mult. Uite aici o lista de magazine de role, sper sa te ajute http://www.extremeaddict.ro/role/magazine-role.html