| ResidentEvil a întrebat:

Unde pot exersa lovituri libere la poarta mare in Bucuresti? Ma gandeam ca sunt cateva terenuri de fotbal cu acces liber dar nu sunt sigur. La Turn si pe Vointa. Voi ce stiti se poate intra gratis pe ele? mai stiti si alte terenuri?

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

In complexul sportiv national Lia Manoliu este un teren de fotbal (sau 2 doar ca-s suprapuse, nu stiu cum vine asta) la turnul de parasutism.
Sunt vreo 4 porti, intrarea este libera. Ar fi de preferat sa mergi in weekend sau dupa-amiaza ca sa nu dai de echipele de copii care se antreneaza acolo.