| Lowkee a întrebat:

Unde pot face box in Bucuresti?
De preferat cat mai ieftin, un loc unde pot sa dau la sac macar, nu trebuie neaparat ceva serios.

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

La Dinamo. Nu prea mai stiu cluburi la care sa se faca (doar) box prin Bucuresti.

P.S. Exista, dar nu le stiu eu. Ar mai fi si Box Club Mircea. In rest, de prin alte orase, in Bucuresti nu mai stiu. happy

10 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Acasa,iti iei sac si nu mai ai treaba cu nimeni.

| Lowkee explică (pentru StrongHeart):

Alt raspuns stupid

| aneliram a răspuns (pentru StrongHeart):

La asta ma gandeam si eu, mai bine cu banii pe care ii plateste la sala pentru sac, sa.si ia sac acasa.

| Lowkee explică (pentru aneliram):

Poate ca nu vreau sa am sac in casa. Si boxul inseamna mai mult decat dai intr-un sac.

| aneliram a răspuns (pentru Lowkee):

Ai dreptate, dar scris,, macar sa dau la sac, nu trebuie neaparat ceva serios".

| Lowkee explică (pentru aneliram):

Asa e, dar vreau sa invat sa boxez. Nu vreau doar sa dau ca boul in sac.

| aneliram a răspuns (pentru Lowkee):

Ok.

| AnastasiaK a răspuns:

Picioare in cap? Asa paralel cu boxul esti?

Si de unde pana unde "sa iti sparga baietii nasul"? Daca nu stiti nimic, nu va obliga nimeni sa raspundeti doar ca sa va aflati in treaba

| Lowkee explică:

De ce raspunzi inutil?

| Lowkee explică:

Ai ceva util de zis? Ai pasit macar vreodata in vreo sala?