| djdjdj a întrebat:

Unde pot găsi un instructor fitness de sex feminin?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei sa faci fitness sau cauti sa-ti faci vreo iubită? Cam asta reiese din unele din intrebarile tale.

| djdjdj explică (pentru darrio2007):

Pt fitness normal

| darrio2007 a răspuns (pentru djdjdj):

Nebunaticule!

| Violleta2022 a răspuns:

Cauata la toate salile de sport din localitatatea ta si daca ai noroc, gasesti!

Eu ti-as recomanda vreo 200 de instructoare de fitness, numai in zona mea, dar nu et ajuta cu nimci, ca sunt din sydney.

| Wr3nch a răspuns:

La o sala de sport logiclaughing

| bmerry a răspuns:

In mare parte toate sălile de sport au și antrenoare. Îți recomand sa te decizi pe o sala din apropierea ta și sa intri pe site-ul lor. Acolo au afișați toți personal-trainerii și te poți decide la care vrei.