| Leotun a întrebat:

Unde pot gasi un magazin cu articole sportive de iarna in Sinaia Azuga sau Predeal ofer funda?

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

In Predeal este unul chiar in centru pe langa gara. Nu stiu exact cum se numeste dar este chiar pe bulevardul principal pe langa cofetaria Krantz!

| alexs99 a răspuns:

Daca sunt nu o sa gasesti mare lucru, cel mai bine ar fi sa dai o fuga pana in Brasov.

| lolo22 a răspuns:

Nu cred ca este in nici unul dintre orasele de mai sus... este un Mall in Busteni au cate ceva dar nu ai de unde alege.
Mai bine da o tura pana la Brasov, ai de unde alege si iti trebuie 2 zile sa mergi peste tot...