| robbytz11 a întrebat:

Unde pot vedea meciurile lui Chelsea online, de preferat un canal din Anglia unde sa fie televizate toate meciurile, pe Digi nu sunt televizate toate.

Răspuns Câştigător
| StrongGM a răspuns:

Poti Intra pe http://meciuri-live.org/ si vei putea vedea ce meci doresti tu care sunt in ziua respectiva, pe bet365 nu poti vedea live toate meciurile, la unele meciuri poti vedea rezultatul si comentariul scris...bft

3 răspunsuri:
| Alec a răspuns:

Eu le vad pe bet365 big grin Dar nu cred ca le poti vedea Full Screen

| robbytz11 explică:

O sa incerc si bet365, despre chelsea-tv sincer nu as fii disponibil sa platest straight face
alte ideei?

| AđiţăCr7 a răspuns:

Chelsea-TV