| curiozitati a întrebat:

Unde pot viziona sau de unde pot downloada meciuri vechi de tenis de camp din anii `70-`80 chiar si din `90-2000 de genul Pete Sempres-Andre Agassi(US Open 2001)

2 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Nu crd ca gasesti site-uri de acest ge singurele surse care au aceste inregistrari sunt posturile tv care le-au transmis, poate gasesti ceva imagini pe youtube dar integrale nu cred
bft

| brett a răspuns:

Sa ma uit prin rafturi sa vad daca le mai gasesc... aveam mai multe, de prin anii 70 si pana in prezent...