| Sigfrid a întrebat:

Unde se poate face performanță in arte martiale in Timisoara? Nu conteaza ce e, karate shotokan, judo, box, orice.
Caut de ceva timp un "dojo" serios, in care centurile sa nu fie date ca painea calda copiilor de 12 ani.

1 răspuns:
| uchihasasuke09 a răspuns:

Timis

Club Sportiv Knock Down Timisoara
Stil: Kickbox - Muay Thai
Adresa: Zona Cl. Sagului, intersectia Turist
Timisoara, Judetul Timis
Program de pregatire: zilnic 19:00-20:30 si 20:30-22:00
Telefon: 0723006881
Web: www.knockdown.ro
Email: office@knockdown.ro
Antrenor: Alin Falcusan

Club Sportiv SomoKickboxing Timisoara
Stil:kickbox
Adresa:Str.Nera Nr.3
Orar:Zilnic 18:00-22:30
Tel:0726-745.632 Ludovic
E-mail:ludovic.somogyi@yahoo.com

Clubul Sportiv Tamashyi
Stiluri: Karate shotokan, jiu jitsu, mma, kickbox, ninjutsu, aikido
Str Lascar Catargiu Nr.6, Timisoara
Program de pregatire
Telefon: Dubles Alin 0744-223.809, 0720-183.874
Email: tamashyi@yahoo.com
Web: www.tamashyi.ro

CS SeiShi Budo Mosnita Noua
Stiluri: Unifight/Hand to Hand Fighting
Adresa: Sala de sport Mosnita Noua
Orar:Luni/Miercuri/Vineri 19:00 - 20:30
Contact: 0735608984 Ciocoiu Marius
E-mail: seishinbudomosnitanoua@gmail.com

FUDOSHIN Martial Arts
Stil : Karate Shotokan, Shito Ryu; Ju-Jitsu Japonez si GJJ; Doce Pares Eskrima; Kobudo; Crosstraining MA - Selfdefence
Liceul " Emanuil Ungureanu " Piata Huniade Nr. 3, Timisoara, Timis
Program de pregatire: Luni, Miercuri si Vineri orele 18.00 - 20.00 copii; 20.00 - 22.00 adulti; Performanta : Sambata si Duminica la Clubul "Stil" orar flexibil
Telefon : Stefan Lacatus 0745.614.957
WEB: www.fudoshin.ro
E-mail : lacatus_stefan@yahoo.com site:http://www.natiuneamma.ro/lista-cluburi.asp
Cele mai bune sunt, kickbox, muay thai, mma, karate kyokushin pentru strike iar pentru lupta sa il pui la sol jiu-jitsu sau daca vrei self-defense.