| Cortex a întrebat:

Unde trebuie sa ma abonez ca sa pot urmari toate meciurile importante de fotbal in reluare fara spoiler? Accesibilitate cat de mare la meciuri la orice ora disponibile pentru un locuitor al Londrei.

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Ca sa inteleg: Tu ceri sa vezi meciurile in reluare fara sa stii ce s-a intamplat, cu ce scor s-au incheiat. Nu prea ai cum...decat daca nu te uiti pe flashscore sau site-urile care afiseaza scorul meciurilor si le descarci de pe fl, ca sunt puse si acolo, daca esti londonez ia abonament pentru SkySports, Digi si altele ca sa ai si in engleza si in romana, cred ca sunt puse si pe Netflix meciurile, nu sunt sigur, acolo 100% le-ai putea vedea in reluare, dar nu inteleg de ce vrei sa le vezi in reluare, e un mega chin. Skysports si diji mai baga meciuri importante in reluare, doar ca dupa incheierea meciurilor live le baga si pentru cei care le-au ratat, doar ca tarziu. Site-uri chiar nu stiu care sa incarce meciurile in reluare, daca imi cereai pentru meciuri live iti insiram o lista.