| melisssza a întrebat:

URGENT. Nu stiti la ce ora este finala Simonei Halep de la Australian Open? (ora Romaniei)
Multumesc

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de finala ci de optimile turneului. Meciul Simonei Halep, de altfel si al Irinei Begu, poate fi transmis intre orele 4-14, duminica 25.01, in programul Eurosport nu apare exact ora.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Finala?

abia e in runda a3 a. Mai are 4 meciuri pana la finala.

| Holiday a răspuns:

E vorba de optimi, nu de finala, Begu joaca de la ora 02.00, iar Halep de pe la 10.00, la Halep e in functie si de cat dureaza meciurile dinainte programate pe acelasi teren.

| Andre00 a răspuns:

Heiihappy..Cred ca la 23:30 pe Eurosport.Cel putin tv-ul meu asa aratalaughing