| VadTot a întrebat:

Va Face Steaua blat Cu Viitorul Constanta?

7 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Un 3-0 pentru Steaua n-ar strica si cred ca e asigurat scorul asta! Poti paria pe Steaua!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Steaua inca nu e campioana, nu va face blat.

| fuzzer a răspuns:

Nu cred ca se mai risca, avand in vedere unde e Becali si Stoica.

| HaKa93 a răspuns:

Nu cred. Sau depinde in favoarea cui. Ma gandesc ca a stelei

| AleXu224 a răspuns:

Intreabai pe ei laughing

| andrey663 a răspuns:

Steaua facec blat.Viitorul vine cu crema si impreuna fac un tort cu ciocolata.big grin

| Cata240 a răspuns:

Nu mai face blat. Intelegerea a fost sa bata viitorul la Vaslui si vasluiul sa bata la steaua. Nu inteleg ce e cu raspunsurile celorlalti.