| JackDanielTime a întrebat:

Va place Cupa Mondiala din Brazilia 2014?

13 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Oricum, e mai buna decat cea de acum patru ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de cat.

| TheWalker11 a răspuns:

Normal ca da, arbitrajul nu prea imi place la unele meciuri, in rest.

| LimonadaBaa a răspuns:

Este cea mai spectaculoasa Cupa Mondiala pe care am vazut-o.Recunosc, nu am vazut prea multe.

Răspuns utilizator avertizat
| JackDanielTime explică:

Care e Echipa voastra favorita

| pepsi99 a răspuns:

Mie imi place mult si vreau sa castige Franța si as vrea o finala Franta-Brazilia sau Franta-Olanda, abia astept sfertul Franta-Germania

| Arsius a răspuns (pentru pepsi99):

Nu se poate o finala Franta-Brazilia, pentru ca una dintre semifinale o sa fie intre castigatoarea dintre Franta-Germania si Brazilia-Columbia

| Arsius a răspuns:

Deutschland Deutschland uber alles!

| MariusJust4Dream a răspuns:

Normal.

| iuly2503 a răspuns:

Da

| Radueftene267 a răspuns:

Bosnia si Hertegovina trebuia sa fie in optimi dar din cauza arbitrajului nu a fost.