| PankakesS a întrebat:

Va rog frumos, daca puteti sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare: flotarile ce muschi dezvolta? si ce exercitii ar trebui sa fac acasa pentru Biceps, dar fara gantere sau greutati. multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bobby90 a răspuns:

Flotarile in general sunt pentru piept...dar lucreaza multi alti muschi cum ar fi: biceps,triceps,abdominali,spatele, trapezi si multi altii. Dar cel mai mult pieptul. Si pentru biceps chiar nu stiu ce exercitiu ar trebui sa faci excluzand (gantere, greutati si etc). App de ce "fara" greutati? happy Succes!

6 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Salut, daca zici ca ai facut 1 an exercitii cu greutati, nu are cum sa nu se vada rezultate, poate nu ai lucrat cum trebuie, sau cum fac multi, nu ai avut o alimentatie corespunzatoare. Nu exista om care sa lucreze 1 an si sa se vada rezultate slabute (depinde de tine, ce sens are cuvantul slabut, doar nu crezi ca ajungi ca Arnold intr-un an sau doi. ) Mult succes pe viitor. Pt biceps daca ai posibilitatea poti face tractiuni.

| PankakesS explică (pentru naf29):

Adevarul este,ca nu prea am avut o alimentatie corespunzatoare. happy Nu consumam fructe,carne, oua, lapte.chestii happymultumesc de sfatul cu tractiunile! si un CRACIUN FERICIT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotarile dezvolta pectoralii, bicepsul, tricepsul, si muschii spatelui.

| PankakesS explică:

Bobby90, multumesc anticipat, ti-am dat fundatongue si,am spus fara greutati deoarece, am facut mult timp cu greutatile, 1 an aproape, si se vad rezultate cam slabutestraight face

| bobby90 a răspuns (pentru PankakesS):

Am inteles. Ms pentru funda si mult succes pe viitor!

| PankakesS explică (pentru bobby90):

N`ai Pentru ce! Craciun fericitbig hug