| AdrianaB1 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați cu o aplicație de pe Play Market, de exerciții pentru fesieri.
Vă rog mult o aplicație doar pentru fesieri și care pe voi v-a ajutat cu adevărat.

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Cauta aplicatia aia care iti spune sa te antrenezi cu greutati, sa fii in surplus caloric, sa ai suficiente proteine in alimentatie si sa te odihnesti cum trebuie. Daca n-o gasesti, inseamna ca nu exista aplicatie care te ajuta "cu adevarat".

| Dolyta a răspuns:

Eu am aplicatia Female fitness, are exercitii separate pentru fesieri, abdomen, brate... deci poti sa faci doar fesieri daca asa vrei.