| Radandam a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Cum e mai bine sa bag la pariuri? De exemplu vreau sa bag cote foarte mari, cote in jur de 5 la sistem.Si pun de exemplu sistem 4/20 ca să prind mai mult de 4 meciuri din 20 pe bilet sau sa pun 10/20 si sa prind chiar 10 meciuri asta inseamnand ca o sa castig castigul minim adica 1 leu? Deci practic nu castig nimic.Ma gandesc ca daca pun sistem 4/20 cu cote foarte mari, daca prind 7 din ele ies mai bine.Ce parere aveti? ajutor!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai ce face cu banii? De ce sa i arunci pe asa ceva pariuri, cumpăra ti mincare lasa pariurile ca nu vei cîstiga nimic din asa ceva.

| johnnny123 a răspuns:

"Cum e mai bine să bag la pariuri?"
Să nu bagi deloc.

Pariurile sunt o taxă pentru oamenii slabi la matematică.

| Bizon95 a răspuns:

Vreau sa te AJUT, REAL
NU mai paria!

| Dalmore a răspuns:

Bine ar fi să nu bagi deloc, asta daca ai mai mult de-un neuron in capul ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita mereu iesi pe minus la asa ceva