| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Am un prieten la scoala care tot sustine ca, daca face sala(el e mai plinut)muschii se vor pune peste grasime si astfel ar face muschi mai usor. Mie mi se pare gresit ce crede el. E adevarat ce zice el?

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

laughingM-ai amuzat copios. Daca esti plinut si faci sala MUSCHII NU SE PUN PESTE GRASIMElaughinggrasimea se transforma in muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Zippy):

Grasimea se transforma in muschi? felicitari, esti retardat

5 răspunsuri:
| Mustache a răspuns:

E gresit. Daca se duce la sala si mananca foarte mult o sa ajunga sa aiba muschi dar si gras...mai bine mananca mai putin si face mult sport si o sa slabeasca si o sa faca muschi.

| Gymy a răspuns:

Din cate stiu eu dabig grin
el fiind plinut si face exerciti ii se fac muschi mai repede pentru ca toata grasimea acea se transforma in muschi

| AdiBSN a răspuns:

Grasimea se transforma in muschii?
Cum se poate ca ţesutul adipos sa se transforme in ţesut muscular?
Vorbiti doar prostii. Daca esti gras si faci sala, slabesti, grasimea de pe muschi dispare si astfel muschii apar mai mari.

| Marioo_4857 a răspuns:

Pai depinde daca se tine de sala o sa aiba rezultate, cu cat face mai mult efott cu atat scapa mai repede de grasimi si sa ancerce sa nu mai manance uleiuri si altele prajeli de genul asta va salut.