| Cristian0884df11 a întrebat:

Va Salut. as avea si eu o intrebare dati-mi va rog frumos niste sfaturi de a face exercitii de sport acasa adica sa (ridici greutati etc), vreau sa spun ca am 1, 88m, 69kg, si sunt baiat da si nu am haltere si vreau sa-mi da-ti ceva sfaturi de a face muschi prin alte metode. Va multumesc si ofer Funda! Si inca ceva sunt sigur ca multi o sa spuneti ca am 8 ani si vreau muschi am 16 ani deci sa nu va aud.

Răspuns Câştigător
| JustRoby a răspuns:

Pai de ce nu mergi la sala, daca iti e frica treci peste si du-te nimeni nu are treaba cu tine ba din contra te vor ajuta, si daca tot vrei sa incepi acasa umpleti 2 sticle de 5 l cu apa si incepe sa faci ridicari + exercitii cu greutatea corpului (flotari, genuflexiuni, plank, jumpinjack's). Uite-te aici te ajuta https://www.youtube.com/watch?v=Sw6klUhVZKI