| AFR81 a întrebat:

Va salut.Deci,vreau sa'mi cumpar din City Mall din CONSTANTA din magazinul Nike de la parterul mall'ului toate produsele vestimentare Roger Federer.Am fost in Tomis Mall tot in CONSTANTA, insa nu am gasit la magazinul Nike.Am o intrebare pentru constantenii care au fost acolo recent sau urmeaza sa se duca. Daca in Tomis nu le'a avut, in City le are?

Multumesc. Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Se poate sa le aiba insa se poate tot asa de bine sa nu le aiba, poti incerca si la INTER SPORT din Carrefour si acolo au produse NIKE.