| BrianSpilner a întrebat:

Va salut! Sunt slab, mananc doar ce-mi place si nu prea pot sa pun in greutate. As vrea sa stiu daca imi cumpar proteine de la genius nutrition, fara a face antrenamente, ma poate ajuta? Adica ma pot ingrasa daca consum proteinele alea? Multumesc.

6 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Abia așțept să se treacă la meritocrație pentru că oamenii care ar da banii pe prostii să nu îi mai dețină.
Si bani să aibă doar cei care ar vrea să cumpere lucruri foarte utile și justificate cum ar fi pantofi pentu muncă haine pentu muncă mâncare pentru muncă
utilaje cu care să fabrice ceva
scule unelte pentru a putea să își desfășoare activitatea.
Si nici un leu pentru farduri si alte lucuri de genul acesta.

| peanut003 a răspuns (pentru zilog):

Nu stiu pe ce lume traiesti tu de gandesti asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajuta fara antrenament

| XatomisX a răspuns:

Apuca-te de sport gen alergare, bicicletawinking ai sa pui masa musculara si kg pentru ca corpul o sa iti ceara si mai multa mancare dupa efort

| GabrieloKg a răspuns:

De unde iei tu proteinele e treaba ta, dar ar trebui sa cresti in volum cu ajutorul lor. Directia fiind sa consumi pe zi peste 2500 kilo calorii. Acum, poti sa le iei in cantitate destul de mare, cum ar fi in loc de 36g, iei 75 sau 100.
Ti-as recomanda totusi antrenamente pentru a da impuls creierului ca trebuie sa creasca si va folosi hormonii necesari de crestere pentru a impune conditia.

| Daaaanaaa a răspuns:

Salut!
Mănîncă sănătos și în cantități un pic mai mari străduiește-te să mănînci de mai multe ori pe zi dar sănătos
Totuși îți recomand să începi să faci sport la sala sau acasă găsești multe și pe Youtube și straduie-te să consumi minim 1 litru de apă pe zi
Prietenele le poți cumpăra sunt un oarecare plus și ajută
Succes!