| Anon23Ro a întrebat:

Va salut. Știe cineva de unde pot achiziționa o baterie pentru bicicleta electrica Freewheel E-bike Urban? Daca se poate să îmi dați un link de la site.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe certificatul de garantie firma care o repara! Daca nu mai stii ia legatura cu firma care le vinde. Un angajat de acolo te poate ajuta cu un service. Este vorba de magazinul: ROMAT CONSTRUCT INTERNATIONAL, Telefon: 0724566400.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Https://triunigroup.en.made-in-china.com/? gclid=Cj0KCQjwlN32BRCCARIsADZ-J4tAQtmNnbz-PbHfD6EMjCV28T-LpSQSTnASxcamjE7a5ABK-FzLeY8aAtzXEALw_wcB