| narcisboss a întrebat:

Va veni universitatea craiova in liga 1?

Răspuns Câştigător
| rlr09 a răspuns:

Iti zic eu ca peste 3-4 ani si daca are jucatori buni, pentru ca orice echipa care retrogradeaza si timisoara daca a retrogradat nu o sa-i fie usor sa scape de B ca zicem noi ca sunt slabi astia din div B dar nu e chiar asa! Funda?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,a retrogat pentru ca a terminat pe loc retrogradabil si chiar daca termina mai sus retrograda din cauza datoriilor.

| xlmpq a răspuns:

Nu

| Vulvatron a răspuns:

In vizita laughing

| danadrian26 a răspuns:

Sigur! nu se dau batuti! :X

| fan a răspuns:

Va veni,,, dar nu prea curand

| sniperistu a răspuns:

Sezonul viitor? Bineinteles! Acum, nu. laughing e imposibil, nu prea am inteles intrebarea deci am raspuns cu ce credeam ca ai intrebat big grin