| anonim_4396 a întrebat:

Victorie dubla la pariuri inseamna ca bate si prima repriza si a doua nu? De ex prima repriza 1-0 si a doua repriza tot 1-0 sau prima repriza 1-0 si a doua repriza 2-1

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Victorie dubla e atunci cand o echipa castiga ambele reprize.

Daca o echipa bate cu 2-0 sa zicem,, avand 1-0 la pauza, iar in a 2-a repriza face 2-0 sau scorul e mai mare. Nu trebuie sa fie egalitate in vreo repriza. Daca o echipa bate cu 2-1 nu se ia in considerare biletul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VD 1 (adica victorie dubla prima echipa) de exemplu joaca Bayern Munchen cu Borussia Dortmund si iei VD 1 adica Bayern castiga prima repriza cu 1-0 iar in a doua trebuie sa fie 2-0 sau 3-1, te uiti la scoruri pe reprize de exemplu la pauza 1-0 la a doua trebuie sa scrie 2-0 3-1 important e sa nu fie egal in repriza a doua sau sa nu bata Dortmund

1/1 - Bayern conduce la pauza cu 1-0 si in a doua poate sa fie la fel ca iti iese important e sa nu egaleze in a doua repriza Dortmund, BAFTA!

| MagicOneT a răspuns:

1/1 - victorie echipei gazda in ambele reprize.

Scorurile de la pauza trebuie sa fie in favoarea echipei gazda, daca prima repriza a facut 1-0 si a doua repriza nu s-a marcat nimic, s-a terminat meciul 1-0, ti-a iesit varianta.