| Mogiojojo a întrebat:

Voi astia care va pricepeti la pariuri am si eu o intrebare. La casa pariurilor e un pariu si zice 'gazdele conduc la pauza/ castiga la final si se marcheaza minim 2 goluri' 1-1 si 2+.
Intrebarea e semnul asta / inseamna 'si' in acest context? Adica echipa trebuie sa castige si prima repriza si finalul sau doar una dintre ele? Am vazut ca are cota marisoara.
Multumesc.

1 răspuns:
| Ionut231312 a răspuns:

Gazdele trebuie sa conduca la pauza, si sa nu faca egal sau sa piarda la final. Despre ce vorbesti tu este "victorie dubla", adica prima repriza de exemplu daca este 1-0 a doua va incepe de la 0-0 si va trebui sa o castige si pe aceea.