| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati mai crescut dupa varsta de 18 ani?

In inaltime?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Eu nu am mai crescut in inaltime de la 16 ani.

| Louys a răspuns:

Poti sa cresti si pana la 21 de ani, sau mai mult, totul depinde de ritmul in care te dezvolti.

| TonyGTO a răspuns:

Din cate stiu inca te poti dezvolta chiar si dupa implinirea a 18 ani, cateva luni insa. Exista cateva exercitii pentru spate care te pot ajuta sa grabesti putin cresterea in inaltime.
Nu trebuie sa te simti naspa pentru ca esti mai scund decat media, fiecare om se dezvolta diferit, iar daca nu esti suficient de inalt probabil ai alte calitati.