| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

Voi ce credeti despre Simona Halep? Maine va juca semifinala. Credeti ca va ajunge in finala si chiar sa o castige, avand in vedere ca este prima favorita la premiu?

6 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Eu zic ca va ajunge in finala si va juca cu Ktitova..pe ea a mai batut-o, eu zic ca se poate sa castige happy.

| bumtzbumtz a răspuns:

Totul depinde de ea.

Răspuns utilizator avertizat
| KiduuAlle a răspuns:

A muncit foarte multe de-a lungul vietii si cred ca va ajunge in finala. Nu vad care ar fi problema. Indiferent ca este favorita la premiu.

| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 explică:

Dar despre adversarele cele doua care le mai are de trecut,, Lucie Safarova sau Petra Kvitova? Care credeti ca va lupta cu ea in finala daca va reusi sa o infranga maine pe Eugenie Bouchard?

| MariusJust4Dream a răspuns:

Eu as vrea sa castige si este si favorita numarul 1 la acest turneu.

P.S.: Pe iarba totul este posibil. Hai Simona!