| Anonim6666644 a întrebat:

Voi ce suplimente luati pentru masa musculara? gainer care are 250 carbohidrati 50 grame proteine sau elite care are 20-50 grame proteine si putini carbohidrati? in zilele de pauza luati suplimente sau doar in zilele de antrenament?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Serious Mass.

| Shammal a răspuns:

Nu folosesc suplimente, uite un articol bun despre http://antrenorulmeupersonal.ro/......si-ieftin/
poti sa mai cauti prin site, mai are si alte articole legate de suplimente

| clomid a răspuns:

Eu iau testosteron enantat si deca-durabolin sunt cele mai bune pentru masa musculara