| fifanow a întrebat:

Voi credeti ca wrestlingul e regizat?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu numai ca noi credem asta, insa pana si ei au recunoscut ca ceea ce fac este regizat. Era si culmea sa afirme altceva. Orice om daca primeste un singur pumn e posibil sa nu se mai ridice minute bune de pe jos, iar cei de acolo duc si pumni si scaune si scari si fel si fel de lovituri ce mai primesc ei. Nu ti se pare dubios?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wrestlingul prin definitie e un "spectacol" regizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca e regizat.

| Coloringthevoid a răspuns:

Da,e actorie pura.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

De ce ai intreba asa ceva? happy happy big grin

Logic ca e regizat... uita-te la un MMA, daca vrei bataie adevarata!

| xXTRAPGODXx a răspuns:

Cauta unde vrei, wrestling-ul este film cu batai live. Wrestling-ul e 95% actorie facuta live si trucata si mai bine la TV.