| NikkiBellaBrieBella a întrebat:

Voi credeti ca wwe este facatura? Privind faptul ca SuperStarurile WWE sunt luate cu targa dupa unele meciuri, sunt accidentate grav iar cateva luni nu pot lupta, si unele sunt si operate. Ex:Randy Orton, dupa meciul cu Seth Rollins, Randy nu a putut lupta timp de 4 luni

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wrestling este o forma de teatru in general.

| Ibrahimovic a răspuns:

E fake. Totul e fake acolo, nu doar loviturile. Meciurile sunt stabilite de la inceput, se stie castigatorul dinainte. Cat despre accidentari e cat se poate de clar ca supersarurile doar mimeaza ca sunt luate cu targa. Au si ele nevoie de un concediu si se prefac ca sunt accidentate cateva luni. happy

| alexx102428 a răspuns:

Da este spectacol.Mai sunt si unele chestii adevarate dar in mare parte e spectacol.Superstarurile care ies de la WWETV au un motiv anume. Orton a trebuit sa apara intr-un film si de aceea nu l-ai mai vazut la WWETV. Kane cand la batut pe Bryan de a venit targa lui Bryan el a trebuit sa ajunga la el acasa pentru ca in acea zi ea decedat tatal.Deci in mare parte e spectacol.

| BRONSON33 a răspuns:

Sunt si accidente in WWE da nu grave. Astea cu 4 zile operatie si nu stiu ce isi scoate zii libera ca are alte treburi sa faca de exp: film, probleme familiare...

| Ianos0502 a răspuns:

Eu sincer zic ca nu sunt facatura fiindca ce doamne sala unde se bat aia e plina de mii si mii de spectatoricare de ce ar plati biletul scump daca astia s-ar preface. Poate se si prefac putin sa para mai spectaculos dar se si bat pentru onoare. A si atunci cand apare unul spectaculos in mijlocul unei lupte si aia se fac ca nu stiu nimic de fapt stiau ca os apara ala sau ala.